Numărul piesei 1903004010, JTE4010
Producător TRW 
Garanție Persoane juridice 6 luni si persoane fizice 24 luni si in functie de producatori.
388,16 RONcu TVA
320,79 RONfără TVA
Lungime 120 mm
Dimensiune filet M24x1,5
Dimensiune conus 31,5 mm
Filet ext. M30x1,5 mm
Tip filet cu filet pe dreapta
Articol completare/Info suplimentar 2 cu piulita crenelata
Pt. nr. OE 1080786
Pt. nr. OE 1094334
Pt. nr. OE 1094412
Pt. nr. OE 1592939
Pt. nr. OE 1592940
Pt. nr. OE 1624464
Pt. nr. OE 1626670
Pt. nr. OE 1626671
Pt. nr. OE 1626672
Pt. nr. OE 3096121
Pt. nr. OE 8154444
Pt. nr. OE 20453027
Pt. nr. OE 81653522
SVHC Nu edisponibil nici o informatie, adresativa la producator!

Numere OEM Producător de echipament original

VOLVO