Numărul piesei 1113021829, 5DR 009 728-341
Producător HELLA 
Garanție Persoane juridice 6 luni si persoane fizice 24 luni si in functie de producatori.
479,49 RONcu TVA
396,27 RONfără TVA
Pentru producator Magneti Marelli
Tensiune 12 V
Tensiune de lucru 14,4 V
Numar generator 063321678010
Numar generator 063321679010
Numar generator 063321711
Numar generator 063321711010
Numar generator 063321746010
Numar generator 063377407010
Numar generator 063377409010
Numar generator 063377410010
Numar generator 063377412010
Numar generator 063377413010
Numar generator 063377414010
Numar generator 63321678
Numar generator 63321678010
Numar generator 63321679
Numar generator 63321679010
Numar generator 63321711
Numar generator 63321746
Numar generator 63321746010
Numar generator 63377407
Numar generator 63377407010
Numar generator 63377409
Numar generator 63377409010
Numar generator 63377410
Numar generator 63377410010
Numar generator 63377411
Numar generator 63377411010
Numar generator 63377412
Numar generator 63377412010
Numar generator 63377413
Numar generator 63377413010
Numar generator 63377414
Numar generator 63377414010
Montarea/demontarea de personal de specialitate necesară!