Numărul piesei 8002204882, 715.470
Producător ELRING 
Garanție Persoane juridice 6 luni si persoane fizice 24 luni si in functie de producatori.
125,57 RONcu TVA
103,79 RONfără TVA
Articol extins/Informatii de extindere cu garnituri
Pt. turbocompresor cu număr OE 2992105
Pt. turbocompresor cu număr OE 2996384
Pt. turbocompresor cu număr OE 2998328
Pt. turbocompresor cu număr OE 2998522
Pt. turbocompresor cu număr OE 3591880
Pt. turbocompresor cu număr OE 3592100
Pt. turbocompresor cu număr OE 3592853
Pt. turbocompresor cu număr OE 3593832
Pt. turbocompresor cu număr OE 3594557
Pt. turbocompresor cu număr OE 3594725
Pt. turbocompresor cu număr OE 3594774
Pt. turbocompresor cu număr OE 3594875
Pt. turbocompresor cu număr OE 3594910
Pt. turbocompresor cu număr OE 3594948
Pt. turbocompresor cu număr OE 3595021
Pt. turbocompresor cu număr OE 3595022
Pt. turbocompresor cu număr OE 3595923
Pt. turbocompresor cu număr OE 3596071
Pt. turbocompresor cu număr OE 3596794
Pt. turbocompresor cu număr OE 3596820
Pt. turbocompresor cu număr OE 3596821
Pt. turbocompresor cu număr OE 3597276
Pt. turbocompresor cu număr OE 3597277
Pt. turbocompresor cu număr OE 3598516
Pt. turbocompresor cu număr OE 3598517
Pt. turbocompresor cu număr OE 3598518
Pt. turbocompresor cu număr OE 3598519
Pt. turbocompresor cu număr OE 4031400
Pt. turbocompresor cu număr OE 4031401
Pt. turbocompresor cu număr OE 4033101
Pt. turbocompresor cu număr OE 4033191
Pt. turbocompresor cu număr OE 4033268
Pt. turbocompresor cu număr OE 4033317
Pt. turbocompresor cu număr OE 4033524
Pt. turbocompresor cu număr OE 4033642
Pt. turbocompresor cu număr OE 4036283
Pt. turbocompresor cu număr OE 4036479
Pt. turbocompresor cu număr OE 4037609
Pt. turbocompresor cu număr OE 4038393
Pt. turbocompresor cu număr OE 4038396
Pt. turbocompresor cu număr OE 4038401
Pt. turbocompresor cu număr OE 4039378
Pt. turbocompresor cu număr OE 4039899
Pt. turbocompresor cu număr OE 4039900
Pt. turbocompresor cu număr OE 4041259
Pt. turbocompresor cu număr OE 4041640
Pt. turbocompresor cu număr OE 4041642
Pt. turbocompresor cu număr OE 4041643
Pt. turbocompresor cu număr OE 4041644
Pt. turbocompresor cu număr OE 4042532
Pt. turbocompresor cu număr OE 4042537
Pt. turbocompresor cu număr OE 4042540
Pt. turbocompresor cu număr OE 4042543
Pt. turbocompresor cu număr OE 4042550
Pt. turbocompresor cu număr OE 4043378
Pt. turbocompresor cu număr OE 4043387
Pt. turbocompresor cu număr OE 4043388
Pt. turbocompresor cu număr OE 4043389
Pt. turbocompresor cu număr OE 4043390
Pt. turbocompresor cu număr OE 4043513
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046928
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046931
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046933
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046934
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046935
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046936
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046937
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046938
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046939
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046940
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046941
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046942
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046943
Pt. turbocompresor cu număr OE 4046958
Pt. turbocompresor cu număr OE 4049643
Pt. turbocompresor cu număr OE 500370592
Pt. turbocompresor cu număr OE 504003367
Pt. turbocompresor cu număr OE 504044516
Pt. turbocompresor cu număr OE 504139769
Pt. turbocompresor cu număr OE 50421765
Pt. turbocompresor cu număr OE 504255233
Pt. turbocompresor cu număr OE 504269261
Articol completare/Info suplimentar 2 cu suruburi
Numar tarif marfa 8.484.900.000